woensdag 21 oktober 2026

Naoorlogse Palmares Ranking

1946-2026

 

TADEJ reeds op nummer ZES 

en 'normaal' zèlfs al op VIER

WOUT en MATHIEU schuiven mooi op

REMCO bijna in de Top 50



202620251946-202520261946-2026
11MERCKX EddyB.829,288829,288
22Valverde AlejandroSp.492,180492,180
33Kelly SeanIer483,520483,520
44Hinault BernardFr.469,721469,721
55Anquetil JacquesFr.461,989461,989
613Pogaçar TadejSlov.376,36573,993450,359
76De Vlaeminck RogerB.448,060448,060
87Van Looy RikB.426,037426,037
98Moser FrancescoIt.424,873424,873
109Coppi FaustoIt.420,195420,195
1110Gimondi FeliceIt.411,601411,601
1211Poulidor RaymondFr.410,353410,353
1312Zoetemelk JoopNed.409,765409,765
1414Bobet LouisonFr.346,724346,724
1515Maertens FreddyB.313,218313,218
1616Jalabert LaurentFr.305,898305,898
1717Vanspringel HermanB.299,891299,891
1818Kübler FerdiZwits.295,516295,516
1919Rominger TonyZwits.286,964286,964
2020Contador AlbertoSp.276,950276,950
2121Magni FiorenzoIt.276,315276,315
2222Armstrong LanceV.St.273,069273,069
2323Saronni GiuseppeIt.265,930265,930
2427Roglič PrimožSlov.251,0749,306260,380
2524Godefroot WalterB.258,729258,729
2625Indurain MiguelSp.258,215258,215
2726Cancellara FabianZwits.253,865253,865
2828Van Steenbergen RikB.250,951250,951
2929Impanis RaymondB.248,704248,704
3030Sagan PeterSlow.247,627247,627
3131Bartali GinoIt.244,937244,937
3232Bitossi FrancoIt.242,945242,945
3333Janssen JanNed.240,664240,664
3434Rodriguez JoaquimSp.237,510237,510
3535Nibali VincenzoIt.236,232236,232
3636Kuiper HennieNed.234,160234,160
3737Rebellin DavideIt.232,882232,882
3838Cipollini MarioIt.232,620232,620
3939Museeuw JohanB.221,658221,658
4040Gilbert PhilippeB.220,567220,567
4150Van Aert WoutB.198,37622,016220,393
4241LeMond GregV.St.216,809216,809
4342Zabel ErikD.215,093215,093
4443Boonen TomB.213,957213,957
4544Verbeeck FransB.211,633211,633
4645Raas JanNed.210,323210,323
4771van der Poel MathieuNed.180,65129,643210,294
4846Poblet MiguelSp.207,509207,509
4947Fignon LaurentFr.205,292205,292
5048Ocana LuisSp.203,160203,160
5149Chiappucci ClaudioIt.201,411201,411
5251Adorni VittorioIt.197,986197,986
5392Evenepoel RemcoB.150,47846,961197,439
5452Ockers StanB.196,529196,529
5553Koblet HugoZwits.196,154196,154
5654Freire OscarSp.195,282195,282
5755Froome ChrisGr.-Br.194,310194,310
5856Argentin MorenoIt.193,618193,618
5957Evans CadelAustr.192,590192,590
6058Roche StephenIer191,918191,918
6159Bugno GianniIt.188,947188,947
6260Sanchez SamuelSp.186,193186,193
6361Van Impe LucienB.185,659185,659
6462Criquielion ClaudeB.184,865184,865
6563Schotte BriekB.184,731184,731
6664Van Avermaet GregB.184,475184,475
6765Gaul CharlyLux.183,676183,676
6866Bettini PaoloIt.183,551183,551
6967Sörensen RolfDeen182,479182,479
7068Zülle AlexZwits.181,563181,563
7169Thévenet BernardFr.180,766180,766
7270Petacchi AlessandroIt.180,764180,764
7372Anderson PhilAustr.179,807179,807
7473Lejarreta MarinoSp.177,531177,531
7574Bartoli MicheleIt.175,555175,555
7675Mottet CharlyFr.175,337175,337
7776Boogerd MichaelNed.173,610173,610
7877Ullrich JanD.172,280172,280
7978Darrigade AndréFr.171,012171,012
8079De Bruyne FredB.169,940169,940
8180Delgado PedroSp.169,927169,927
8281Cavendish MarkGr.-Br.167,558167,558
8382Fondriest MaurizioIt.165,519165,519
8483Quintana NairoCol.163,458163,458
8584Alaphilippe JulianFr.161,077161,077
86110Vingegaard JonasDeen129,39330,868160,262
8789Matthews MichaelAustr.153,5206,015159,535
8885Altig RudiD.158,722158,722
8986Vinokourov AlexandreKaz.158,213158,213
9087Baronchelli GibiIt.157,935157,935
9188Rooks StevenNed.156,084156,084
9290Tchmil AndreiB.152,352152,352
9391Defilippis NinoIt.150,515150,515
9493van der Poel AdrieNed.148,609148,609
9594Millar RobertGr.-Br.147,614147,614
9695Casagrande FrancescoIt.146,070146,070
9796Kristoff AlexanderNoor145,459145,459
9897Dancelli MicheleIt.143,967143,967
9998Cunego DamianoIt.142,199142,199
10099Motta GianniIt.140,920140,920
101100Zilioli ItaloIt.140,133140,133
102101Panizza WladimiroIt.138,104138,104
103102Planckaert JefB.138,057138,057
104103Pollentier MichelB.137,723137,723
105104Martin DanielIer136,282136,282
106105Geminiani RaphaëlFr.131,524131,524
107106Fornara PasqualeIt.130,919130,919
108107Di Luca DaniloIt.130,294130,294
109108Karstens GerbenNed.129,964129,964
110109Vanderaerden EricB.129,516129,516
111111Heras RobertoSp.129,026129,026
112112Derycke GermainB.127,665127,665
113113Basso IvanIt.127,364127,364
114114Bardet RomainFr.126,663126,663
115115Simpson TomGr.-Br.126,410126,410
116116Yates AdamGr.-Br.123,754123,754
117117Bahamontes FedericoSp.123,735123,735
118149Pedersen MadsDeen108,08115,502123,583
119118Leman EricB.123,217123,217
120119Olano AbrahamSp.123,217123,217
121120Thurau DidiD.122,926122,926
122121Kwiatkowski MichalPool122,873122,873
123122Tonkov PavelRus122,463122,463
124123Thomas GeraintGr.-Br.121,781121,781
125124Virenque RichardFr.120,985120,985
126125Nencini GastoneIt.120,733120,733
127126Knetemann GerrieNed.119,888119,888
128127Menchov DenisRus119,615119,615
129128Lasa Miguel-MariaSp.119,132119,132
130129Schleck FränkLux.119,017119,017
131130van der Velde JohanNed.116,300116,300
132131Simoni GilbertoIt.116,266116,266
133132Basso MarinoIt.116,117116,117
134133Porte RichieAustr.115,523115,523
135134Uran RigobertoCol.115,406115,406
136135Dumoulin TomNed.115,195115,195
137136Agostinho JoaquimPort.114,665114,665
138137Costa RuiPort114,015114,015
139138Mollema BaukeNed.113,094113,094
140139De Wolf FonsB.112,735112,735
141140Perurena DomingoSp.112,653112,653
142141Breukink ErikNed.112,221112,221
143142de Roo JoNed.112,069112,069
144143Van Petegem PeterB.111,381111,381
145144Yates SimonGr.-Br.111,323111,323
146145Fuglsang JakobDeen111,277111,277
147146Degenkolb JohnD.111,004111,004
148147Hampsten AndyV.St.109,213109,213
149148Hushovd ThorNoor108,603108,603
150150Pantani MarcoIt.107,702107,702
151151Forestier JeanFr.107,619107,619
152195Carapaz RichardEcua.88,74418,839107,583
153152Desmet GilbertB.106,875106,875
154153Robic JeanFr.106,749106,749
155154van Est WimNed.106,485106,485
156155Sastre CarlosSp.105,920105,920
157157Landa MikelSp.103,4992,361105,859
158156Martin TonyD.105,683105,683
159199Mas EnricSp.87,07816,342103,420
160158Ballerini FrancoIt.103,332103,332
161159Planckaert EddyB.103,285103,285
162160Bontempi GuidoIt.100,085100,085
163161Garzelli StefanoIt.99,86599,865
164162Reybrouck GuidoB.99,70299,702
165163Dufaux LaurentZwits.99,21899,218
166164Pinot ThibautFr.99,19999,199
167165Gauthier BernardFr.98,93798,937
168166Leipheimer LeviV.St.98,83298,832
169167Cerami PinoB.98,60898,608
170168Vandenbroucke Jean-LucB.98,24698,246
171169Escartin FernandoSp.98,03398,033
172170Stablinski JeanFr.98,00898,008
173226Philipsen JasperB.79,60518,27197,876
174171Pingeon RogerFr.96,97996,979
175172Peeters LudoB.96,97196,971
176173Conterno AngeloIt.96,94896,948
177174Junkermann HansD.96,35396,353
178175Battaglin GiovanniIt.95,81795,817
179176Balmamion FrancoIt.95,75395,753
180177McEwen RobbieAustr.95,69495,694
181178Galdos FranciscoSp.95,09395,093
182179Kreuziger RomanTsjech94,64194,641
183180Richard PascalZwits.94,46194,461
184181Janssens MarcelB.94,45094,450
185182Hincapie GeorgeV.St.94,06294,062
186183Greipel AndréD.93,68293,682
187184Wolfshohl RolfD.93,58193,581
188185Planckaert WalterB.93,34593,345
189186Duclos-Lassalle GilbertFr.93,05893,058
190187Sels WardB.92,93792,937
191188Scarponi MicheleIt.92,56192,561
192189Pintens GeorgesB.91,75491,754
193190Van Linden RikB.91,44991,449
194191Pozzato FilippoIt.91,30491,304
195192Schaer FritzZwits.90,31390,313
196193Perez Frances JoséSp.90,15190,151
197194Baldato FabioIt.89,86189,861
198196Keteleer DesiréB.88,47388,473
199197Bernard Jean-FrançoisFr.87,94987,949
200233Ganna FilippoIt.77,8789,76087,638
DE OVERIGE NOG ACTIEVEN
17192189Abrahamsen JonasNoor3,8573,1787,034
807798Ackermann PascalD.24,98424,984
22722241Adria RogerSp.3,6373,637
21902157Affini EdoardoIt.3,9853,985
23932366Albanese VincenzoIt.3,1403,140
31863154Allegaert PietB.1,2271,227
205203Almeida JoãoPort.86,64086,640
12933426Andresen Tobias Lund Deen0,90611,19012,096
29243769Aniolkowski StanislawPool0,3461,3161,663
3159-Aparicio MarioSp.1,2711,271
9721140Aranburu AlexanderSp.14,5534,40318,957
625725Arensman ThymenNed.28,3125,44733,759
23782348Armirail BrunoFr.3,2183,218
15481529Arndt NikiasD.8,7398,739
2464-Arrieta IgorSp.2,8602,860
3891-Artz HuubNed.0,2270,227
559562Asgreen KasperDeen37,3680,81738,185
20032310Askey LewisGr.-Br.3,3061,7705,076
3458-August AndrewV.St.0,9080,908
3638-Aular AlbertoCol.0,5670,567
12401225Bagioli AndreaIt.12,94212,942
28602829Bais DavideIt.1,8241,824
14311574Ballerini DavideIt.8,2801,81610,096
450446Barguil WarrenFr.47,35047,350
20382599Barré LouisFr.2,3832,4974,880
30953130Barrenetxea JonSp.1,2690,1361,405
35563522Battistella SamueleIt.0,7080,708
20353077Baudin AlexFr.1,3643,5634,927
15991578Bauhaus PhilD.8,2288,228
32973262Bax SjoerdNed.1,0951,095
768757Bennett GeorgeN.-Zeel.26,84526,845
483478Bennett SamIer44,69944,699
242245Benoot TiesjB.75,6890,90876,597
17533531Berckmoes JennoB.0,6806,1286,808
31483118Berhane NatnaelEritrea1,3061,306
218235Bernal EganCol.77,4455,81183,255
26982833Berrade UrkoSp.1,8190,3632,182
19212798Berthet ClémentFr.1,8733,7225,596
573598Bettiol AlbertoIt.34,8252,04336,868
37333696Beullens CedricB.0,4560,456
3459-Biesterbos FritsNed.0,9080,908
317360Bilbao PelloSp.56,3247,89964,223
2433-Bisiaux LéoFr.2,9732,973
12621400Bissegger StefanZwits.10,3732,17912,552
22922410Bittner PavelTsjech2,9510,5673,519
17481726Bjerg MikkelDeen6,8306,830
35673532Blikra EriendNoor0,6800,680
24752448Boivin GuillaumeCan.2,8172,817
24252397Bol CeesNed.3,0163,016
37403704Bonneu KamielB.0,4530,453
3256-1,135Borgo AlessandroIt.1,1351,135
29122881Bouchard GeoffreyFr.1,7021,702
17941771Bouwman KoenNed.6,4536,453
3892-Braet VitoB.0,2270,227
11592357Brennan MatthewGr.-Br.3,17211,12214,294
18750,000Brenner MarcoD.5,9015,901
753743Buchmann EmanuelD.27,42927,429
852899Buitrago SantiagoCol.21,1291,86122,990
3894-Busatto FrancescoIt.0,2270,227
36103576Bystrøm Sven ErikNoor0,6350,635
11611150Campenaerts VictorB.14,26414,264
3895-Camprubi MarcelSp.0,2270,227
38643824Canal CarlosSp.0,2720,272
25942563Capiot AmauryB.2,4732,473
879871Carthy HughGr.-Br.21,96021,960
365379Caruso DamianoIt.53,6232,54256,165
20792048Castrillo PabloSp.4,5434,543
18031780Cattaneo MatteoIt.6,4076,407
17811759Cavagna RémiFr.6,5696,569
3460-Cepeda Jefferson AlveiroCol.0,9080,908
23442313Černý JosefTsjech3,3003,300
18132154Champoussin ClémentFr.4,0092,3156,324
24383702Charmig AnthonDeen0,4532,4972,950
37343697Christen FabioZwits.0,4550,455
20992836Christen JanZwits.1,8132,6104,423
418541Ciccone GiulioIt.38,98310,73649,719
3893-Clément Braz Afonso  Fr.0,2270,227
21172084Consonni SimoneIt.4,3334,333
577583Cort Nielsen MagnusDeen35,8410,90836,749
720805Cosnefroy BenoîtFr.24,8044,08628,890
35623848Costiou EwenFr.0,2270,4540,681
24622435Covi AlessandroIt.2,8652,865
36623626Covili LucaIt.0,5460,546
26662638Craddock LawsonV.St.2,2672,267
23892362Cras SteffB.3,1533,153
19251898Dainese AlbertoIt.5,5685,568
21942161De Bondt DriesB.3,9603,960
31923160De Buyst JasperB.1,2211,221
18902353De Gendt AiméB.3,2032,5875,790
34553422de Kleijn ArvidNed.0,9090,909
888919De La Cruz DavidSp.20,3941,27121,665
910955De Lie ArnaudB.19,1721,92921,102
12941279De Plus LaurensB.12,09012,090
3962-De Schuyteneer SteffenB.0,1130,113
2885-Debruyne RamsesB.1,7701,770
33933359Del Grosso TiborNed.1,0201,020
28612830Delbove JorisFr.1,8241,824
3896-Delettre AlexandreFr.0,2270,227
17681745Denz NicoD.6,6476,647
19972322Dewulf StanB.3,2811,8165,097
16481628Dillier SilvanZwits.7,7197,719
25962566Dinham MatthewAustr.2,4632,463
2865-Donaldson RobertGr.-Br.1,8161,816
25222493Double PaulGr.-Br.2,7192,719
36113577Doull OwainGr.-Br.0,6310,631
33333298Dujardin SandyFr.1,0741,074
13381457Dunbar EddieIer9,6511,81611,467
35483514Dupont TimothyB.0,7190,719
15281510Durbridge LukeAustr.9,0659,065
25193427Dversnes FredrikNoor0,9061,8162,722
36233589Eekhoff NilsNed.0,5970,597
39523905Eenkhoorn PascalNed.0,1200,120
2147-Eulalio AfonsoPort.4,1994,199
3860-Fancelli AlessandroIt.0,2720,272
34333399Fedorov YevgeniyKaz.0,9550,955
34263392Ferron ValentinFr.0,9600,960
35463512Fiorelli FilippoIt.0,7200,720
3897-Fiorelli FilippoIt.0,2270,227
23192837Fisher-Black FinnN.-Zeel.1,8121,5893,401
630623Formolo DavideIt.33,29933,299
12991318Fortunato LorenzoIt.11,5430,45411,997
12151326Foss TobiasNoor11,4251,81613,241
34543421Fredheim StianNoor0,9100,910
3059-Fretin MilanB.1,4751,475
35113603Frigo MarcoIt.0,5660,2270,793
25082481Frison FrederikB.2,7362,736
39583911Gachignard ThomasFr.0,1140,114
609918Gall FelixOost.20,40314,29934,702
13701389Garcia IvanSp.10,5290,45410,983
29172986Gate AaronN.-Zeel.1,5860,1131,699
352350Gaudu DavidFr.58,04958,049
560551Gaviria FernandoCol.38,08038,080
9871183Gee-West DerekCan.13,6154,99318,608
854845Geoghegan Hart TaoGr.-Br.22,86422,864
2765-Gilmore BradyAustr.2,0432,043
759771Girmay BiniamEritr.26,3120,90827,220
3808-Glivar GalSlov.0,3400,340
38103772Gloag ThomasGr.-Br.0,3400,340
16602383Godon DamienFr.3,0694,5397,608
25972567Gogl MichaelOost.2,4632,463
32593224Gordon DorianFr.1,1331,133
37353698Govekar MatevzSlov.0,4550,455
11411782Grégoire RomainFr.6,4038,30714,710
2866-Grisel MatysFr.1,8161,816
721766Groenewegen DylanNed.26,6092,27028,879
11061097Grossschartner FelixOost.15,64715,647
808799Groves KadenAustr.24,93224,932
25602882Gruel ThibaudFr.1,7000,9082,608
3563-Gualdi SimoneIt.0,6810,681
31613131Guardeno JaumeSp.1,2691,269
3461-Gudmestad TordNoor0,9080,908
13552409Hagenes Per StrandNoor2,9558,26211,217
830823Haig JackAustr.23,98723,987
16881667Haller MarcoOost.7,3307,330
31243094Hamilton ChrisAustr.1,3361,336
18741848Hamilton LucasAustr.5,9045,904
18141894Harper ChrisAustr.5,5950,7266,322
11831172Hayter EthanGr.-Br.13,82013,820
608672Healy BenIer30,8343,88134,716
377371Henao Sergio LuisCol.54,59754,597
14561557Hermans QuintenB.8,4321,3629,794
14211409Herrada JesusSp.10,28710,287
28882857Herrada JoséSp.1,7671,767
3898-Herregodts RuneB.0,2270,227
3462-Herzog EmilD.0,9080,908
644653Higuita SergioCol.31,8830,45432,337
355420Hindley JaiAustr.49,0688,39857,466
433436Hirschi MarcZwits.47,8330,34048,174
11311275Hirt JanTsjech12,1272,72414,850
3738-Hobbs NoahGr.-Br.0,4540,454
18311805Hoelgaard MarkusDeen6,2086,208
22992267Hofstetter HugoFr.3,4843,484
15141517Honoré MikkelDeen8,9530,2729,225
22222608Hoole DaanNed.2,3561,4983,854
26192588Houle HugoCan.2,3992,399
38873849Howson DamienAustr.0,2270,227
219229Izagirre IonSp.78,4234,19982,622
10171006Jakobsen FabioNed.17,61217,612
24442416Jeannière EmilienFr.2,9462,946
19402492Jegat JordanFr.2,7192,7245,442
8811390Johannessen Tobias HallandNoor10,50711,43921,946
507610Jorgenson MatteoV.St.34,1628,19442,356
658650Jungels BobLux.31,99331,993
10731064Kämna LennardD.16,35416,354
19902256Kamp AlexanderDeen3,5511,5895,140
24043346Kanter MaxD.1,0342,0433,077
320317Kelderman WilcoNed.63,98463,984
37623725Kielich TimoB.0,4080,408
38883850Kirsch AlexLux.0,2270,227
18431817Knox JamesGr.-Br.6,1176,117
740730Konrad PatrickOost.28,14728,147
690781Kooij OlavNed.25,6834,53930,223
579573Kragh Andersen SörenDeen36,4750,11336,588
15441658Kron AndreasDeen7,4361,3628,798
404400Kruijswijk StevenNed.51,03251,032
36403604Kubis LukasSlov.0,5660,566
32773242Kudus MerhawiEritr.1,1021,102
3664-Kulset JohannesNoor0,5450,545
249273Küng StefanZwits.70,9314,31275,244
506631Kuss SeppV.St.32,8279,62442,451
36463610Laengen Vegard StakeNoor0,5560,556
16381617Lafay VictorFr.7,8337,833
448444Lampaert YvesB.47,47347,473
3171-Lamperti LukeV.St.1,2481,248
31113081Langellotti VictorMon.1,3591,359
15611849Lapeira PaulFr.5,9032,7018,604
303380Laporte ChristopheFr.53,49212,80166,293
19062018Laurance AxelFr.4,7630,9085,671
28682835Le Gac OlivierFr.1,8151,815
24132445Lecerf WilliamB.2,8320,2273,059
16631866Leknessund AndreasNoor5,7821,8167,597
27133474Lemmen BartNed.0,7961,3622,157
705910Lipowitz FlorianD.20,7268,62529,351
38113773Livyns ArjenB.0,3400,340
19371910Lopez Juan PedroSp.5,4735,473
26252595Louvel MatisFr.2,3862,386
617619Madouas ValentinFr.33,6520,68134,333
10591602Magnier PaulFr.7,9358,62516,560
3943-Maisonobe SamFr.0,1360,136
27382708Malecki KamilPool2,1102,110
39513904Manzin LorrenzoIt.0,1200,120
39593912Marcellusi MartinIt.0,1140,114
36363602Mariault AxelFr.0,5680,568
34303396Marit ArneB.0,9590,959
554570Martin GuillaumeFr.36,5612,04338,603
447484Martinez Daniel FelipeCol.44,3153,17847,493
7751248Martinez LennyFr.12,55914,07226,631
1002991Masnada FaustoIt.18,05718,057
25762546Mayrhofer MariusD.2,5522,552
548821McNulty BrandonV.St.24,12214,93539,057
11911270Meeus JordiB.12,2781,45313,730
472538Merlier TimB.39,1936,80946,002
23992372Meurisse XandroB.3,1123,112
14171405Mezgec LukaSlov.10,33510,335
22552222Mihkels MadisEst3,7213,721
638759Milan JonathanIt.26,7905,90132,692
272285Mohoric MatejSlov.68,4192,99671,415
16611640Molano Juan SebastianCol.7,6047,604
11241116Molard RudyFr.15,01915,019
39603913Moniquet SylvainB.0,1140,114
23852356Morgado AntonioPort.3,1813,181
781772Moscon GianniIt.26,27626,276
15471682Mozzato LucaIt.7,1521,5898,741
22862565Mühlberger GregorOost.2,4671,0893,557
27442714Mullen RyanIer2,0902,090
370374Naesen OliverB.54,2711,08955,361
8331041Narvaez JhonatanEcua.16,7546,80923,564
34563423Nerurkar LukasGr.-Br.0,9090,909
651643Nizzolo GiacomoIt.32,16632,166
22503428Nordhagen JörgenNoor0,9062,8373,743
38893851Norsgaard MathiasDeen0,2270,227
16201599Nys ThibauB.7,9427,942
37183681O'Brien KellandAustr.0,4800,480
353358O'Connor BenAustr.56,6771,02157,698
25912560Oldani StefanoIt.2,4862,486
12691255Oliveira NelsonPort.12,48112,481
38863846Oliveira Rui FilipePort.0,2280,228
2000-Omrzel JakobSlov.5,0845,084
839981Onley OscarGr.-Br.18,3225,13023,451
14471436Oomen SamNed.9,9339,933
30473018Pacher QuentinFr.1,4821,482
26612633Page HugoFr.2,2762,276
13611345Paret Peintre AurélienFr.11,17811,178
17031936Paret Peintre ValentinFr.5,3341,8167,150
32103511Parra José FelixSp.0,7270,4541,181
15391521Pedersen CasperDeen8,8748,874
12841426Pellizzari GiulioIt.10,0172,27012,287
32543847Penhoët PaulFr.0,2280,9081,136
3963-Pericas AdriaSp.0,1130,113
221331Pidcock TomGr.-Br.62,48919,36181,849
3739-Pinarello AlessandroIt.0,4540,454
12821533Pithie LaurenceN.-Zeel.8,7233,60912,332
14721686Plapp LucasAustr.7,1322,4979,629
3809-Pluimers NickNed.0,3400,340
484479Poels WoutNed.44,65244,652
21622130Poole MaxGr.-Br.4,0914,091
633626Powless NeilsonV.St.33,09533,095
26412613Prades EduardSp.2,3442,344
21792427Prodhomme NicolasFr.2,9001,1354,035
36373914Quinn SeanV.St.0,1140,4540,568
3639-Raccagni AndreaIt.0,5670,567
20802087Renard AlexisFr.4,3150,2274,542
20172028Rex LaurenzB.4,6810,3405,022
16751851Riccitello MatthewV.St.5,8951,5897,484
35473513Rickaert JonasB.0,7190,719
38073771Rivera Brandon SmithCol.0,3410,341
24012374Rochas RémyFr.3,0873,087
552545Rodriguez CarlosSp.38,85838,858
18352408Rodriguez CristianSp.2,9583,2236,181
3463-Rodriguez Juan FelipeSp.0,9080,908
24412838Romeo IvanSp.1,8121,1352,947
21642358Romo JavierSp.3,1720,9084,080
20733703Rondel MathysFr.0,4534,1314,584
22162183Rota LorenzoIt.3,8763,876
13411325Rubio Einer AugustoCol.11,43011,430
21052072Rutsch JonasD.4,3844,384
36633627Ryan ArchieIer0,5460,546
28642834Sanchez PelayoSp.1,8191,819
14952308Scaroni ChristianIt.3,3096,1289,437
429427Schachmann MaximilianD.48,3860,11348,500
9631663Schmid MauroZwits.7,36411,80319,166
29042873Schultz NicholasAustr.1,7301,730
15562115Segaert AlecB.4,2044,4498,653
4922111Seixas PaulFr.4,21439,85744,071
782775Sénéchal FlorianFr.25,8200,45426,274
17541731Sheehan RileyV.St.6,7886,788
15961619Sheffield MagnusV.St.7,8100,4548,264
2867-Silva GuillermoUrug.1,8161,816
10031370Simmons QuinnV.St.10,7527,26318,016
900891Sivakov PavelRus/Fr.21,34421,344
403553Skjelmose Jensen MattiasDeen37,94613,34651,293
997998Skujins TomsLet17,8800,22718,107
39423896Slock LiamB.0,1360,136
21782145Smith DionAustr.4,0384,038
18871950Sobrero MatteoIt.5,2390,5675,806
2819-Söderqvist Jaob Zweed1,9071,907
695714Soler MarcSp.28,7611,13529,896
20632593Steinhauser GeorgD.2,3892,2704,658
25662536Stewart JakeGr.-Br.2,5842,584
9271026Storer MichaelAustr.17,1473,26820,415
37613869Stork FlorianD.0,1810,2270,408
15101855Strong CorbinN.-Zeel.5,8653,4059,269
214274Stuyven JasperB.70,91713,34684,263
37513715Sütterlin JashaD.0,4410,441
3915-Svestad-Bårdseng EmbretNoor0,1820,182
3257-Sweeny HarryAustr.1,1351,135
838830Swift BenGr.-Br.23,49223,492
35493515Swift ConnorGr.-Br.0,7190,719
1006994Taaramäe ReinEst17,97517,975
37363699Taminiaux LionelB.0,4550,455
14661452Tarling JoshuaGr.-Br.9,7149,714
16232223Tejada HaroldCol.3,7174,2227,939
25132984Tesfatsion NatnaelEritr.1,5911,1352,726
31703424Tesson JasonFr.0,9090,3401,250
735863Teunissen MikeNed.22,2535,99228,245
517510Teuns DylanB.41,61341,613
37203683Thijssen GerbenB.0,4800,480
27022673Thomas BenjaminFr.2,1782,178
3861-Thornley CallumGr.-Br.0,2720,272
12221346Tiberi AntonioIt.11,1502,04313,193
28342802Tiller RasmusNoor1,8671,867
3564Tjøtta MartinNoor0,6810,681
26702642Townsend RoryIer2,2662,266
20702039Traeen TorsteinNoor4,6114,611
13751359Tratnik JanSlov.10,87910,879
238254Trentin MatteoIt.73,2893,94977,238
25883533Tronchon BastienFr.0,6801,8162,495
2120-Tuckwell LukeAustr.4,3124,312
14592218Tulett BenGr.-Br.3,7346,0379,772
798822Turgis AnthonyFr.24,0501,29425,344
20221990Turner BenGr.-Br.4,9744,974
3565-Uhlig HenriD.0,6810,681
13921522Uijtdebroeks CianB.8,8741,81610,690
400397Ulissi DiegoIt.51,79451,794
17282025Vacek MathiasTsj.4,7052,2706,975
25092482Vader MilanNed.2,7362,736
540574Valgren MichaelDeen36,4593,13239,591
17781756Valter AttilaHong.6,6066,606
19511923Van Asbroeck TomB.5,4055,405
468464van Baarle DylanNed.46,13546,135
37223685van den Berg JuliusNed.0,4790,479
29102879van den Berg MarijnNed.1,7061,706
20041973van der Hoorn TacoNed.5,0725,072
23183529van Dijke MickNed.0,6812,7243,404
22743527van Dijke TimNed.0,6822,9513,633
13331360Van Eetvelt LennertB.10,8600,68111,541
18191813Van Gestel DriesB.6,1580,1366,294
922942Van Gils MaximB.19,6021,02120,624
33743339Van Lerberghe BertB.1,0441,044
26162806Van Moer BrentB.1,8650,5452,410
12061243van Poppel DannyNed.12,6570,68113,338
28692839van Uden CasperNed.1,8121,812
37373700Vangheluwe WarreB.0,4550,455
18012027Vansevenant MauriB.4,6901,7256,415
9771039Vauquelin KévinFr.16,7872,04318,829
19331906Velasco SimoneIt.5,4895,489
15091774Vendrame AndreaIt.6,4332,8379,271
38903852Venturini ClémentFr.0,2270,227
28032771Vermaerke KevinV.St.1,9551,955
9041108Vermeersch FlorianB.15,4035,85621,259
11291431Vermeersch GianniB.9,9884,90314,891
20112228Vernon EthanGr.-Br.3,6871,3625,049
18221796Verona CarlosSp.6,2806,280
18063400Verstrynge EmielB.0,9525,4476,399
34373404Vervaeke LouisB.0,9380,938
828887Vine JayAustr.21,4862,72424,209
354351Vlasov AleksandrRus57,5440,11357,658
25163701Voisard YannisZwits.0,4542,2702,723
15352094Waerenskjold SörenNoor4,2884,6538,941
17892042Walscheid MaxD.4,5791,9296,509
33923358Wandahl FrederikD.1,0221,022
26422614Warbasse LawrenceV.St.2,3432,343
27662987Watson SamuelGr.-Br.1,5860,4542,040
201198Wellens TimB.87,50387,503
19632216Welsford SamAustr.3,7491,5895,338
2234-Widar JarnoB.3,8133,813
15651544Williams StephenGr.-Br.8,5768,576
21482446Withen Philipsen AlbertDeen2,8321,3624,194
12971282Wright FredGr.-Br.12,04112,041
24703164Zambanini EdoardoIt.1,2031,6342,838
14521988Zana FelippoIt.5,0084,8809,888
34573425Zijlaard MaikelNed.0,9090,909
18802250Zimmermann GeorgD.3,5962,2705,866
30493020Zingle AxelFr.1,4801,480
35613528Zwiehoff BenD.0,6820,682

Geen opmerkingen:

Een reactie posten