Gebundeld kalenderontwerp 2022
Junioren en Nieuwelingen
Ook wat betreft de junioren en de nieuwelingen deed ik een verwoede poging om de nationale en de regionale kalenderste groeperen.
Daarin zijn ook de Waalse wedstrijden opgenomen, waarbij dient opgemerkt dat men onder de taalgrens zijn stinkende best heeft gedaan om een respectabel aantal wedstrijden, en niet van de minste, te organiseren.
Aanvulllingen en correcties zijn in deze ten zeerste gewenst.
Aangaande het momentum van de provinciale kampioenschappen:
- tijdrijden in de eerste helft van april;
- nieuwelingen tijdens het weekend van 7-8 mei;
- junioren tijdens het weekend van 14-15 mei.
Sommige datumkeuzes zijn niet bepaald gelukkig te noemen.
Zo cumuleren de E3 Harelbeke en het BK tijdrijden (in Gavere) tijdens het weekend van 30 april - 1 mei, de Sint-Martinusprijs - Kontich met Menen-Kemmel-Menen op zondag 10 juli.
De meest stuitende cumul van twee koersen van dezelfde categorie op dezelfde dag doet zich voor op zondag 3 juli met zowel in Harelbeke als in Vichte (amper 8 km. van mekaar) een regionale koers voor junioren. Benieuwd of beide locaties koppig aan de zondag zullen vashouden terwijl één van beide gemakkelijk in een beurtrol naar zaterdag zou kunnen uitwijken met de garantie van een pak meer deelnemers en toeschouwers.
Een innovatie die zich doorzet, is het gezamenlijk organiseren van een junioren- én een nieuwelingenkoers tijdens één en dezelfde namiddag, wat niets dan voordelen biedt.
JUNIOREN | NIEUWELINGEN | |||
vrij. | 25 | febr. | ||
Rijkevorsel, Staden, Villers-le-Temple | zat. | 26 | febr. | Rijkevorsel, Staden, Villers-le-Temple |
KUURNE | zo. | 27 | febr. | |
Vlamertinge | zo. | 27 | febr. | Brustem |
maa. | 28 | febr. | ||
di. | 1 | maart | ||
woe. | 2 | maart | ||
do. | 3 | maart | ||
vrij. | 4 | maart | ||
Bury, Lierde | zat. | 5 | maart | Bury, Lierde |
Mazenzele, De Klijte | zo. | 6 | maart | Heestert |
maa. | 7 | maart | ||
di. | 8 | maart | ||
woe. | 9 | maart | ||
do. | 10 | maart | ||
vrij. | 11 | maart | ||
NOKERE Koerse | zat. | 12 | maart | Ichtegem |
Arendonk, Edewalle, Kachtem, Vollezele | zo. | 13 | maart | Arendonk, Drieslinter, Edewalle, Kemzeke |
maa. | 14 | maart | ||
di. | 15 | maart | ||
woe. | 16 | maart | ||
do. | 17 | maart | ||
vrij. | 18 | maart | ||
Budingen | zat. | 19 | maart | Damme, Pommeroeul |
DAMME - GUIDO REYBROECK | zo. | 20 | maart | |
Essen | zo. | 20 | maart | Damme, Essen, Nieuwrode |
maa. | 21 | maart | ||
di. | 22 | maart | ||
woe. | 23 | maart | ||
do. | 24 | maart | ||
vrij. | 25 | maart | ||
Orroir | zat. | 26 | maart | Rotselaar |
IEPER - ANDRé NOYELLE | zo. | 27 | maart | Katjeskoers - BOEZINGE |
Neerijse | zo. | 27 | maart | |
maa. | 28 | maart | ||
di. | 29 | maart | ||
woe. | 30 | maart | ||
do. | 31 | maart | ||
vrij. | 1 | april | ||
Saint-Maur | zat. | 2 | april | Saint-Maur |
Zoutleeuw | zo. | 3 | april | Zoutleeuw |
maa. | 4 | april | ||
di. | 5 | april | ||
woe. | 6 | april | ||
do. | 7 | april | ||
vrij. | 8 | april | ||
ROLLEGEM - TOMBROEK KOERSE | zat. | 9 | april | Varsenare, Zonnebeke |
Beernem, Bury, Nandrin, Tielt | zo. | 10 | april | Bury, Nandrin, Veldegem |
maa. | 11 | april | ||
di. | 12 | april | ||
woe. | 13 | april | ||
do. | 14 | april | ||
vrij. | 15 | april | ||
STER VAN ZUID-LIMBURG | zat. | 16 | april | |
Geluveld, Sint-Joris-Weert | zat. | 16 | april | Geluveld, Herfelingen |
STER VAN ZUID-LIMBURG | zo. | 17 | april | |
Masnuy-St.Jean | zo. | 17 | april | Masnuy-St.Jean |
STER VAN ZUID-LIMBURG | maa. | 18 | april | |
Mouscron, Ruiselede, Westkerke | maa. | 18 | april | Ledegem |
di. | 19 | april | ||
woe. | 20 | april | ||
do. | 21 | april | ||
vrij. | 22 | april | ||
Bachte-Maria-Leerne, Gullegem | zat. | 23 | april | Herenthout, Sint-Joris-Weert |
POPERINGE - nationale tijdrit | zat. | 23 | april | POPERINGE - nationale tijdrit |
Hakendover, Herenthout, Tollembeek, | zat. | 23 | april | |
zo. | 24 | april | G.P. Francis Verborg - VEZIN | |
Deux Acren | zo. | 24 | april | Bachte-Maria-Leerne, Deux Acren |
zo. | 24 | april | Merelbeke, Molenstede | |
maa. | 25 | april | ||
di. | 26 | april | ||
woe. | 27 | april | ||
do. | 28 | april | ||
vrij. | 29 | april | ||
E3 HARELBEKE | zat. | 30 | april | |
Hooglede, Rotselaar, Zwevegem | zat. | 30 | april | TOUR DE LA BASSE MEUSE - Blegny |
BK-TIJDRIJDEN - GAVERE | zo. | 1 | mei | BK-TIJDRIJDEN - GAVERE |
zo. | 1 | mei | TOUR DE LA BASSE MEUSE - Haccourt | |
Duisburg, Heule | zo. | 1 | mei | Duisburg, Wijer, |
maa. | 2 | mei | ||
di. | 3 | mei | ||
woe. | 4 | mei | ||
do. | 5 | mei | ||
vrij. | 6 | mei | ||
LIèGE-BASTOGNE-LIèGE | zat. | 7 | mei | |
Helchteren | zat. | 7 | mei | Helchteren |
Vlaams-Brab. Pijl - KORBEEK-LO | zo. | 8 | mei | |
Torhout | zo. | 8 | mei | |
maa. | 9 | mei | ||
di. | 10 | mei | ||
woe. | 11 | mei | ||
do. | 12 | mei | ||
vrij. | 13 | mei | ||
zat. | 14 | mei | Aalbeke, Ingelmunster | |
zo. | 15 | mei | H.Vanspringels Diamond - VORSELAAR | |
zo. | 15 | mei | Haasrode, VORSELAAR | |
maa. | 16 | mei | ||
di. | 17 | mei | ||
BORLO - nationale tijdrit | woe. | 18 | mei | BORLO - nationale tijdrit |
do. | 19 | mei | ||
vrij. | 20 | mei | ||
Kooigem | zat. | 21 | mei | Kampioenschap Vlaanderen - DILBEEK |
zat. | 21 | mei | Othée | |
zo. | 22 | mei | Ronde van Vlaanderen - OUDENAARDE | |
zo. | 22 | mei | Krombeke | |
maa. | 23 | mei | ||
di. | 24 | mei | ||
woe. | 25 | mei | ||
Omloop Drie Provincies - OUTRIJVE | do. | 26 | mei | |
Harelbeke, Sleidinge | do. | 26 | mei | Oostnieuwkerke, Sleidinge, Zwevegem |
vrij. | 27 | mei | ||
zat. | 28 | mei | VERMARC PROJECT | |
zat. | 28 | mei | Harelbeke, Oostnieuwkerke, Orroir | |
BK - MOORSLEDE | zo. | 29 | mei | |
Hoeleden | zo. | 29 | mei | VERMARC PROJECT |
maa. | 30 | mei | ||
di. | 31 | mei | ||
woe. | 1 | juni | ||
do. | 2 | juni | ||
vrij. | 3 | juni | ||
G.P. Luc Bemis - BONHEIDEN | zat. | 4 | juni | |
Sinaai-Waas, | zat. | 4 | juni | Lauwe, Otegem |
Elewijt | zo. | 5 | juni | Prins - Bonheiden, Averbode |
maa. | 6 | juni | Moorsele, Oosterzele | |
di. | 7 | juni | ||
woe. | 8 | juni | ||
do. | 9 | juni | ||
vrij. | 10 | juni | ||
Belsele, Haringe, Kester | zat. | 11 | juni | Zedelgem |
Bierbeek, Roosdaal-Pamel | zo. | 12 | juni | Roosdaal-Pamel |
maa. | 13 | juni | ||
di. | 14 | juni | ||
woe. | 15 | juni | ||
do. | 16 | juni | ||
vrij. | 17 | juni | ||
Chaussée Notre Dame | zat. | 18 | juni | Ploegsteert, Romsée |
Passendale, Romsée, Tielt-Winge | zo. | 19 | juni | Bierbeek, Chaussée Notre Dame, Passendale |
maa. | 20 | juni | ||
di. | 21 | juni | ||
woe. | 22 | juni | ||
do. | 23 | juni | ||
vrij. | 24 | juni | ||
TOUR DU CONDROZ - Rotheux-Rimière | zat. | 25 | juni | |
Lichtervelde, Pottes | zat. | 25 | juni | Anvaing, Moen |
Arend der Junioren - REKKEM | zo. | 26 | juni | |
REKKEM, Nieuwpoort | zo. | 26 | juni | Kuurne, Nieuwpoort |
maa. | 27 | juni | ||
di. | 28 | juni | ||
woe. | 29 | juni | Kuurne | |
do. | 30 | juni | ||
vrij. | 1 | juli | ||
zat. | 2 | juli | Herenthout, Iddergem, Bogaarden | |
Iddergem, Orroir | zat. | 2 | juli | Slypskapelle |
BORLO - BK-PLOEGENTIJDRIJDEN | zo. | 3 | juli | BORLO - BK-PLOEGENTIJDRIJDEN |
Bogaarden, Harelbeke, | zo. | 3 | juli | Geetbets, Retie |
Hingene, Retie, Vichte | zo. | 3 | juli | |
maa. | 4 | juli | ||
Ardennenkoers HERBEUMONT | di. | 5 | juli | Ardennenkoers HERBEUMONT |
Dikkebus | woe. | 6 | juli | Dikkebus |
SINT-MARTINUSPRIJS - KONTICH | do. | 7 | juli | |
SINT-MARTINUSPRIJS - KONTICH | vrij. | 8 | juli | |
SINT-MARTINUSPRIJS - KONTICH | zat. | 9 | juli | |
Borsbeke, Desselgem | zat. | 9 | juli | Borsbeke |
SINT-MARTINUSPRIJS - KONTICH | zo. | 10 | juli | Wapi Classic - FRASNES-LEZ-ANVAING |
MENEN-KEMMEL-MENEN | zo. | 10 | juli | |
Herchies Vacresse | zo. | 10 | juli | Herchies Vacresse, Menen |
maa. | 11 | juli | ||
di. | 12 | juli | ||
woe. | 13 | juli | ||
do. | 14 | juli | ||
Rumst | vrij. | 15 | juli | Rumst |
Zemst | zat. | 16 | juli | VERMARC |
OMLOOP HNB - BOEKHOUTE | zo. | 17 | juli | Budingen, Langemark, VERMARC |
maa. | 18 | juli | ||
di. | 19 | juli | ||
woe. | 20 | juli | ||
G.P. Eddy Schepers - LINTER | do. | 21 | juli | |
Linter, Veldegem | do. | 21 | juli | |
vrij. | 22 | juli | ||
VERMARC PROJECT | zat. | 23 | juli | |
Lierde | zat. | 23 | juli | |
VERMARC PROJECT | zo. | 24 | juli | |
Leuze en Hainaut, Tielt | zo. | 24 | juli | Westrozebeke |
VERMARC PROJECT | maa. | 25 | juli | |
di. | 26 | juli | Roeselare | |
RENINGELST - Trofee van Vlaanderen | woe. | 27 | juli | |
Voortkapel | woe. | 27 | juli | Voortkapel |
do. | 28 | juli | ||
vrij. | 29 | juli | ||
Beernem, Boussu-Bois, Gistel | zat. | 30 | juli | Beernem, Gistel |
G.P. R.Deconinck - BERG-KAMPENHOUT | zo. | 31 | juli | BK - BRASSCHAAT |
Aartrijke, Kruishoutem | zo. | 31 | juli | Kruishoutem |
maa. | 1 | aug. | ||
di. | 2 | aug. | Kooigem | |
Kooigem | woe. | 3 | aug. | Linter-Heide |
do. | 4 | aug. | ||
AUBEL-THIMISTER-STAVELOT | vrij. | 5 | aug. | |
AUBEL-THIMISTER-STAVELOT | zat. | 6 | aug. | Horrues |
AUBEL-THIMISTER-STAVELOT | zo. | 7 | aug. | |
Bierbeek-Bremt, Horrues, Torhout, Wijer | zo. | 7 | aug. | Drieslinter, Egem |
maa. | 8 | aug. | ||
di. | 9 | aug. | ||
Dadizele | woe. | 10 | aug. | |
do. | 11 | aug. | Dadizele | |
vrij. | 12 | aug. | ||
zat. | 13 | aug. | ||
G.P. ANGREAU-HONNELLES | zat. | 13 | aug. | Heestert |
zat. | 13 | aug. | TRIPTIQUE ARDENNAIS | |
zat. | 14 | aug. | TRIPTIQUE ARDENNAIS | |
Bekegem | zo. | 14 | aug. | Bierbeek |
maa. | 15 | aug. | TRIPTIQUE ARDENNAIS | |
Rumst, Hoeleden | maa. | 15 | aug. | Loppem, Rumst |
di. | 16 | aug. | Brasschaat | |
woe. | 17 | aug. | ||
do. | 18 | aug. | WEST-VLAANDEREN TOUR | |
vrij. | 19 | aug. | WEST-VLAANDEREN TOUR | |
zat. | 20 | aug. | WEST-VLAANDEREN TOUR | |
Mere | zat. | 20 | aug. | Edewalle, Tollembeek |
G.P. INGELMUNSTER | zo. | 21 | aug. | WEST-VLAANDEREN TOUR |
Helkijn | zo. | 21 | aug. | Vichte, Werchter |
Torhout | maa. | 22 | aug. | |
Langemark | di. | 23 | aug. | |
Geetbets | woe. | 24 | aug. | Ruiselede |
Ardennenkoers COUVIN | do. | 25 | aug. | Ardennenkoers COUVIN |
Edewalle | do. | 25 | aug. | |
vrij. | 26 | aug. | ||
Houtvenne | zat. | 27 | aug. | Kalfort-Puurs, Kortemark, Wielsbeke |
La Route des Géants ST.-OMER - IEPER | zo. | 28 | aug. | |
Zwevezele, IEPER, | zo. | 28 | aug. | Uitbergen, Zwevezele |
maa. | 29 | aug. | ||
Lendelede | di. | 30 | aug. | |
woe. | 31 | aug. | ||
do. | 1 | sept. | ||
vrij. | 2 | sept. | ||
Booischot, Chaussée Notre Dame | zat. | 3 | sept. | Booischot, Erpe, Hulste |
Erpe, Kooigem, Zonnebeke | zat. | 3 | sept. | |
Memorial IGOR DECRAENE | zo. | 4 | sept. | Memorial IGOR DECRAENE |
Oml. Vlaamse Gewesten WUUSTWEZEL | zo. | 4 | sept. | |
WUUSTWEZEL | zo. | 4 | sept. | Molenbeek-Wersbeek |
maa. | 5 | sept. | ||
di. | 6 | sept. | ||
woe. | 7 | sept. | ||
do. | 8 | sept. | ||
vrij. | 9 | sept. | ||
Torhout | zat. | 10 | sept. | Desselgem |
Vlaams-Brabants Classic - ZEMST | zo. | 11 | sept. | |
ZEMST, Dentergem, Outrijve | zo. | 11 | sept. | Dentergem |
maa. | 12 | sept. | ||
di. | 13 | sept. | ||
woe. | 14 | sept. | ||
do. | 15 | sept. | ||
vrij. | 16 | sept. | ||
KEIZER -Pittem | zat. | 17 | sept. | |
Sint-Denijs | zat. | 17 | sept. | |
KEIZER - Wulpen & Koksijde | zo. | 18 | sept. | PARIKE-BRAKEL |
Mesen | zo. | 18 | sept. | Meerle, Tiegem |
maa. | 19 | sept. | ||
di. | 20 | sept. | ||
woe. | 21 | sept. | ||
do. | 22 | sept. | ||
vrij. | 23 | sept. | ||
Lichtervelde, Rotselaar | zat. | 24 | sept. | Ingooigem |
G.P. E.BECO - JEMEPPE-SUR-SAMBRE | zo. | 25 | sept. | G.P. A.R. Gilles - JEMEPPE |
zo. | 25 | sept. | Lichtervelde | |
maa. | 26 | sept. | ||
di. | 27 | sept. | ||
woe. | 28 | sept. | ||
do. | 29 | sept. | ||
vrij. | 30 | sept. | ||
Heestert | zat. | 1 | okt. | Orroir, Rotselaar |
zo. | 2 | okt. | ||
G.P. Glineur- QUAREGNON | zo. | 2 | okt. | G.P. Glineur- QUAREGNON |
Tielt | zo. | 2 | okt. | Keizer - Tielt |
maa. | 3 | okt. | ||
di. | 4 | okt. | ||
woe. | 5 | okt. | ||
do. | 6 | okt. | ||
vrij. | 7 | okt. | ||
LA PHILIPPE GILBERT | zat. | 8 | okt. | |
Ploegsteert, Wolvertem | zat. | 8 | okt. | Elverdinge, Sint-Denijs, Wolvertem |
LA PHILIPPE GILBERT | zo. | 9 | okt. | |
Escanafles, Lendelede | zo. | 9 | okt. | AFFLIGEM CLASSIC |
maa. | 10 | okt. | ||
di. | 11 | okt. | ||
woe. | 12 | okt. | ||
do. | 13 | okt. | ||
vrij. | 14 | okt. | ||
Rumes | zat. | 15 | okt. | Rumes |
zo. | 16 | okt. | ||
maa. | 17 | okt. | ||
di. | 18 | okt. | ||
woe. | 19 | okt. | ||
do. | 20 | okt. | ||
vrij. | 21 | okt. | ||
zat. | 22 | okt. | ||
zo. | 23 | okt. |
Geen opmerkingen:
Een reactie posten